راهنمای ساخت اکانت توئیتر

توییتر یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در بین مردم دنیا می باشد. توییتر در سال ۲۰۰۶ به دست جک دورسی ایجاد شد. شما در توییتر می توانید متنی به اندازه ۱۴۰ حرف را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. همچنین علاوه بر متن نوشتاری می توانید عکس، فیلم و صدا را نیز به اشتراک بگذارید. ما به شما آموزش می دهیم که چگونه در توییتر حساب کاربری ساخته و از آن استفاده کنید.
دو روش برای استفاده از توییتر وجود دارد.روش اول استفاده از کامپیوتر و وب سایت و روش دوم استفاده از موبایل و اپلیکیشن می باشد.

روش اول

  راهنمای ثبت نام در توئیتر (http://airdrops.ir)

وارد وب سایت توییتر به آدرس www.twitter.com شوید.
در این صفحه می توانید تمامی پست های عمومی را با دسته بندی های مختلف مشاهده کنید. اما اگر می خواهید پست ها را لایک کنید و یا نظر بدهید باید اول حساب کاربری بسازید و توسط آن این کار را انجام دهید.
برای ساخت کاربری بر روی گزینه sign up کلیک کنید.
در صفحه باز شده شما باید اطلاعات مورد نیاز یعنی اسم کامل، ایمیل یا شماره موبایل و پسورد مورد نظرتان را وارد کنید.
راهنمای ثبت نام در توئیتر (http://airdrops.ir)اگر در این مرحله ایمیلتان را وارد کرده اید در صفحه بعد توییتر از شما می خواهد شماره موبایلتان را وارد کنید.
شما می توانید یا شماره موبایل وارد کنید و کد فرستاده شده را وارد کنید و یا گزینه اسکیپ را بزنید و به مرحله بعد بروید.
راهنمای ثبت نام در توئیتر (http://airdrops.ir)راهنمای ثبت نام در توئیتر (http://airdrops.ir)
در مرحله بعد باید نام کاربری تان را انتخاب کنید و بعد از این کار next را بزنید.
راهنمای ثبت نام در توئیتر (http://airdrops.ir)حال توییتر به شما خوش آمد می گوید و گیزنه lets go را بزنید.
راهنمای ثبت نام در توئیتر (http://airdrops.ir)در این صفحه شما باید مواردی را که به آن ها علاقه دارید را انتخاب کنید. همچنین توییتر یک گزینه برای شما قرار داده است که می تواند علاوه بر گزینه های موجود موارد دیگری که به آن ها علاقه مندید را وارد کنید. پس ایز این که انتخاب کردید گزینه Continue را بزنید.
راهنمای ثبت نام در توئیتر (http://airdrops.ir)حال می توانید اگر ماییلید در این صفحه با انتخاب گزینه های موجود با دوستانتان در gmail یا Outlook در ارتباط باشید و یا نخواستید هیچکدام را انتخاب کنید می توانید بر روی گزینه No thanks کلیک کنید.
راهنمای ثبت نام در توئیتر (http://airdrops.ir)حال در این صفحه توییتر افراد مشهور علاقه مندی های شما را به شما پیشنهاد میکند تا دنبال کنید. می توانید هرکدام را که مایلید انتخاب کنید و سپس گزینه Follow & continue را بزنید.
راهنمای ثبت نام در توئیتر (http://airdrops.ir)پس از آن از شما می پرسد که آیا می خواهید برای فالو ها و یا ارسال مسیج هشدار فعال شود؟ گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید.
راهنمای ثبت نام در توئیتر (http://airdrops.ir)به همین سادگی حساب کاربری شما ساخته شده و وارد آن می شوید.

روش دوم

  راهنمای ثبت نام در توئیتر (http://airdrops.ir)

در مرحله اول اپلیکیشن توییتر را دانلود و نصب کنید.
دانلود از سایت رسمی توئیتردانلود از گوگل پلی (مخصوص اندروید) دانلود از اپ استور (مخصوص آیفون)
راهنمای دریافت شماره مجازی آمریکاراهنمای دریافت شماره مجازی آمریکا
پس از این که نصب شد، وارد آن شوید(دقت داشته باشید که به دلیل فیلتر بودن توییتر باید از وی پی ان استفاده کنید). درصفحه اول گزینه get started را بزنید.
راهنمای ثبت نام در توئیتر (http://airdrops.ir)حال توییتر از شما می خواهد تا نام کاملتان را وارد کنید.
راهنمای ثبت نام در توئیتر (http://airdrops.ir)پس از این باید شماره موبایلتان را وارد کنید برای این کار اول باید کشور را به ایران تغییر دهید که فقط لازم است بر روی منوی کشویی تپ کنید تا لیست کشور ها باز شود و ایران را با کد +۹۸ انتخاب کنید. حال شماره موبایلتان را وارد کنید.
راهنمای ثبت نام در توئیتر (http://airdrops.ir)در مرحله بعد توییتر یک پیام حاوی کد عبور را برای شما ارسال میکند.آن را وارد کنید.
حال باید ایمیلتان را وارد کنید و گزینه next را بزنید.
راهنمای ثبت نام در توئیتر (http://airdrops.ir)حال توییتر از شما می خواهد تا نام کاربری خود را برای این حساب انتخاب کنید. اگر نام کاربری که که انتخاب می کنید قبلا توسط شخص دیگری انتخاب نشده باشد در قسمت سمت راست آن یک تیک سبز رنگ مشخص می شود که اجازه ادامه را به شما می دهد. همچنین در زیر این قسمت در بخش suggestions چند نام کاربری پیش فرض به شما پیش نهاد داده می شود که می توانید از آن ها نیز استفاده کنید.
راهنمای ثبت نام در توئیتر (http://airdrops.ir)پس از آن توییتر از شما یک پسورد می خواهد تا بتوانید به کمک آن وارد اکانتتان بشوید. پس باید یک پسورد مناسب با تعداد کاراکتر های بیش از ۶ عدد را انتخاب کنید. پس از این کار next را بزنید و به مرحله بعد بروید.
راهنمای ثبت نام در توئیتر (http://airdrops.ir)در مرحله بعد توییتر از شما می پرسد که به چه موضوعاتی علاقه مند هستید؟ دسته بندی هایی که به آن ها علاقه دارید را انتخاب کنید، همچنین پس از انتخاب دسته بندی زیر مجموعه های آن هم برای شما باز می شود.
راهنمای ثبت نام در توئیتر (http://airdrops.ir)حال توییتر از شما می پرسد که آیا می خواهید مخاطبین مرتبط را فالو کنید؟ اگر جوابتان مثبت است گزینه yes, sync contacts را بزنید، در غیر این صورت skip for now را انتخاب کنید.
راهنمای ثبت نام در توئیتر (http://airdrops.ir)در مرحله بعد نیز از شما می پرسد که آیا به خدمات لوکیشن و مکانی نیاز دارید که مانند مرحله قبل می توانید تایید یا رد کنید.
راهنمای ثبت نام در توئیتر (http://airdrops.ir)در اخرین مرحله از شما می پرسد که آیا می خواهید در صورت فالو یا ارسال مسیج برایتان صدای هشدار پخش شود؟ در صورت تایید گزینه yes, turn on notification را بزنید و در غیر این صورت گزینه skip for now.
راهنمای ثبت نام در توئیتر (http://airdrops.ir)حساب کاربری شما ایجاد شده و می توانید از توییتر خود لذت ببرید.

CryptoCurrency Info

Pin It on Pinterest

SQL requests:191. Generation time:0.264 sec. Memory consumption:17.8 mb