مطالب آموزشی

راهنمای ساخت اکانت توئیتر

توییتر یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در بین مردم دنیا می باشد. توییتر در سال ۲۰۰۶ به دست جک دورسی ایجاد شد. شما در توییتر می توانید متنی به اندازه ۱۴۰ حرف را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. همچنین علاوه بر متن نوشتاری می توانید عکس، فیلم و صدا را نیز به اشتراک بگذارید. ما به شما آموزش می دهیم که چگونه در توییتر حساب کاربری ساخته و از آن استفاده کنید.
دو روش برای استفاده از توییتر وجود دارد.روش اول استفاده از کامپیوتر و وب سایت و روش دوم استفاده از موبایل و اپلیکیشن می باشد.

روش اول

 

وارد وب سایت توییتر به آدرس www.twitter.com شوید.
در این صفحه می توانید تمامی پست های عمومی را با دسته بندی های مختلف مشاهده کنید. اما اگر می خواهید پست ها را لایک کنید و یا نظر بدهید باید اول حساب کاربری بسازید و توسط آن این کار را انجام دهید.
برای ساخت کاربری بر روی گزینه sign up کلیک کنید.
در صفحه باز شده شما باید اطلاعات مورد نیاز یعنی اسم کامل، ایمیل یا شماره موبایل و پسورد مورد نظرتان را وارد کنید.
اگر در این مرحله ایمیلتان را وارد کرده اید در صفحه بعد توییتر از شما می خواهد شماره موبایلتان را وارد کنید.
شما می توانید یا شماره موبایل وارد کنید و کد فرستاده شده را وارد کنید و یا گزینه اسکیپ را بزنید و به مرحله بعد بروید.

در مرحله بعد باید نام کاربری تان را انتخاب کنید و بعد از این کار next را بزنید.
حال توییتر به شما خوش آمد می گوید و گیزنه lets go را بزنید.
در این صفحه شما باید مواردی را که به آن ها علاقه دارید را انتخاب کنید. همچنین توییتر یک گزینه برای شما قرار داده است که می تواند علاوه بر گزینه های موجود موارد دیگری که به آن ها علاقه مندید را وارد کنید. پس ایز این که انتخاب کردید گزینه Continue را بزنید.
حال می توانید اگر ماییلید در این صفحه با انتخاب گزینه های موجود با دوستانتان در gmail یا Outlook در ارتباط باشید و یا نخواستید هیچکدام را انتخاب کنید می توانید بر روی گزینه No thanks کلیک کنید.
حال در این صفحه توییتر افراد مشهور علاقه مندی های شما را به شما پیشنهاد میکند تا دنبال کنید. می توانید هرکدام را که مایلید انتخاب کنید و سپس گزینه Follow & continue را بزنید.
پس از آن از شما می پرسد که آیا می خواهید برای فالو ها و یا ارسال مسیج هشدار فعال شود؟ گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید.
به همین سادگی حساب کاربری شما ساخته شده و وارد آن می شوید.

روش دوم

 

در مرحله اول اپلیکیشن توییتر را دانلود و نصب کنید.
دانلود از سایت رسمی توئیتردانلود از گوگل پلی (مخصوص اندروید) دانلود از اپ استور (مخصوص آیفون)

پس از این که نصب شد، وارد آن شوید(دقت داشته باشید که به دلیل فیلتر بودن توییتر باید از وی پی ان استفاده کنید). درصفحه اول گزینه get started را بزنید.
حال توییتر از شما می خواهد تا نام کاملتان را وارد کنید.
پس از این باید شماره موبایلتان را وارد کنید برای این کار اول باید کشور را به ایران تغییر دهید که فقط لازم است بر روی منوی کشویی تپ کنید تا لیست کشور ها باز شود و ایران را با کد +۹۸ انتخاب کنید. حال شماره موبایلتان را وارد کنید.
در مرحله بعد توییتر یک پیام حاوی کد عبور را برای شما ارسال میکند.آن را وارد کنید.
حال باید ایمیلتان را وارد کنید و گزینه next را بزنید.
حال توییتر از شما می خواهد تا نام کاربری خود را برای این حساب انتخاب کنید. اگر نام کاربری که که انتخاب می کنید قبلا توسط شخص دیگری انتخاب نشده باشد در قسمت سمت راست آن یک تیک سبز رنگ مشخص می شود که اجازه ادامه را به شما می دهد. همچنین در زیر این قسمت در بخش suggestions چند نام کاربری پیش فرض به شما پیش نهاد داده می شود که می توانید از آن ها نیز استفاده کنید.
پس از آن توییتر از شما یک پسورد می خواهد تا بتوانید به کمک آن وارد اکانتتان بشوید. پس باید یک پسورد مناسب با تعداد کاراکتر های بیش از ۶ عدد را انتخاب کنید. پس از این کار next را بزنید و به مرحله بعد بروید.
در مرحله بعد توییتر از شما می پرسد که به چه موضوعاتی علاقه مند هستید؟ دسته بندی هایی که به آن ها علاقه دارید را انتخاب کنید، همچنین پس از انتخاب دسته بندی زیر مجموعه های آن هم برای شما باز می شود.
حال توییتر از شما می پرسد که آیا می خواهید مخاطبین مرتبط را فالو کنید؟ اگر جوابتان مثبت است گزینه yes, sync contacts را بزنید، در غیر این صورت skip for now را انتخاب کنید.
راهنمای ثبت نام در توئیتر (http://airdrops.ir)در مرحله بعد نیز از شما می پرسد که آیا به خدمات لوکیشن و مکانی نیاز دارید که مانند مرحله قبل می توانید تایید یا رد کنید.
راهنمای ثبت نام در توئیتر (http://airdrops.ir)در اخرین مرحله از شما می پرسد که آیا می خواهید در صورت فالو یا ارسال مسیج برایتان صدای هشدار پخش شود؟ در صورت تایید گزینه yes, turn on notification را بزنید و در غیر این صورت گزینه skip for now.
راهنمای ثبت نام در توئیتر (http://airdrops.ir)حساب کاربری شما ایجاد شده و می توانید از توییتر خود لذت ببرید.

CryptoCurrency Info

Pin It on Pinterest

SQL requests:1149. Generation time:1.039 sec. Memory consumption:20.34 mb